بستن
Previous Next
0

مخراج کاری

اطلاعات بیشتر
0

گوهر تراشی

اطلاعات بیشتر
0

ذوب کردن طلا

اطلاعات بیشتر
0

طراحی دستی و کلاسیک طلا و جواهر

اطلاعات بیشتر

بطور كلي استخراج انواع سنگ معدن طلا به دور روش عمومي روباز و زيرزميني انجام مي‌‌پذيرد. استخراج سنگ معدن از معادن روباز به مراتب سهل‌تر و با سرمايه‌گذاري و هزينه‌هاي عملياتي كمتري قابل انجام مي‌باشد. در حال حاضر حدود 65 درصد استخراج سنگهاي طلادار در آمريكا از معادن روباز و 35 درصد از معادن زيرزميني صورت مي‌گيرد.

جواهرسازی هنری است که نیاکان و اجداد ما به آن عشق و علاقه فراوانی داشتند . جواهرسازی هنری مدرن است که ریشه در ایران باستان دارد . در گذشته مردمان کشور ایران زمین به زرگری و جواهرسازی عشق و علاقه بسیاری داشتند و از فلزات زیورآلاتی قشنگ و گران بها می ساختند .

درباره ما

آموزشگاه طلافنون ایران آموزش طلا و جواهر سازی در ایران و خاورمیانه از سال 1355 فعالیت در زمینه آموزش طراحی و ساخت طلا و جواهر در تهران آغاز نموده و تا به امروز بیش از ده‌ها هنرجو تحت آموزش این مجموعه در صنعت طلا و جواهر کشور مشغول به کار شده اند. آموزشگاه طلافنون ایران به‌عنوان مجهزترین و مدرنترین کارگاه آموزشی در مرکز و جنوب ایران و حوزه خلیج فارس مطابق با استانداردهای روز دنیا با هدف کشف و پرورش استعدادهای علاقه‌مندان این هنر شروع به کار نمود و در راستای مهیا نمودن بستر امن و پرنشاط جهت اشتغال زایی و برندسازی شما هنرمندان در صنعت طلا و جواهر کشور فعالیت دارد.
 
باشگاه کارآفرینان
تمامی هنرمندان آموزشگاه طلافنون پس از شناخت کامل و کسب مهارت های طراحی ساخت طلا و نقره به صورت تخصصی میتوانند با عضویت در باشگاه کارآفرینان طلافنون از مزایای زیر برخوردار باشند:
    در اختیار گذاشتن محیط کارگاه ابزار و وسایل برای تولید ایده های اعضا به مدت نامحدود.
    مشاوره جهت ثبت برند و برندینگ هنرجویان.
    شرکت در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی جهت معرفی و نمایش محصولات هنرجویان.
    فروش محصولات هنری در شعب فروشگاهی برندهای طلافنون.
    فروش محصولات هنری در شعب فروشگاهی برندهای طلافنون.عکاسی و ساخت کلیپ تبلیغاتی در آتلیه گروه.

دوره های در حال شروع

کلیه حقوق سایت محفوظ و متعلق به صاحب سایت می باشد

طراحی سایتتوسط بهسامان