۰۲۱۲۲۲۳۹۱۰۸
منوی سایت

دوره روانشناسی فروش طلا و جواهر

دوره روانشناسی فروش طلا و جواهر

دوره روانشناسی فروش طلا و جواهر
 
دوره ها و کلاس های روانشناسی فروش طلا برای افزایش مهارت هنرجویان در میزان فروش طلا و جواهرات در فروشگاه و یا کارگاه طلاسازی خود می باشد .
علم روانشناسی فروش از علوم جدید تدوین شده در سطح بین المللی می باشد . لازم است که بدانید هر رشته از تجارت دارای روانشناسی فروش منحصر به همان رشته تجاری می باشد .
رشته طلا و جواهر نیز با توجه به جایگاه جهانی خود از این امر مستثنی نمی باشد . در فرآیند آموزش طلا سازی، دوره روان شناسی فروش طلا و جواهر مورد نیاز فرد طلا ساز برای شروع به کار و حرفه ای شدن در این شغل جذاب بیان می شود. 
این رشته توسط فارغ التحصیلان این رشته از امپریال کالج لندن به صورت انحصاری در ایران تدریس می گردد .
فراگیران علاوه بر اصول کلی فروش و روانشناسی فروش ، موارد اختصاصی رشته طلا و جواهر از حیث فرصت شناسی ، فروش ، مشتری و گروه های مشتریان ، نور و دکوراسیون و ... را طبق آخرین استاندارد های جهانی فراگیری می نمایند .
طلاسازی و طلا فروشی جزو مشاغل مورد توجه هستند و از آن‌ها به عنوان شغل ‌های پر درآمد یاد می‌شود و بازار سرمایه‌ ای هر کشوری محسوب می‌شوند .
فروشنده طلا و جواهر کسی است که فلزات و سنگ‌های قیمتی و نیمه ‌قیمتی و ابزارآلات مورد نیاز طلا فروشی را می شناسد و از عهده عیارسنجی و محک زدن فلزات برآمده و کنترل و بازرسی مراحل عیارسنجی را انجام داده و از عهده محاسبات کلی معاملاتی طبق استانداردهای داخلی و خارجی برآید .
فراگیران این دوره پس از اتمام دوره تفاوت های اساسی را در نحوه رفتار خود با مشتریان و میزان فروش محصولات خود احساس خواهند کرد .
این دوره شامل مباحثی مانند برخورد اولیه با مشتری ، روش های ارتباط موثر ، پوشش ظاهری فروشنده ، ارائه خدمات ، نیاز سنجی مشتری ، نحوه ی رفتار با هر گروه از مشتری ها ، دکوراسیون فروشگاه ، محاسبات عمومی ( وزن و ... ) ، تبدیلات عمومی ( اونس، مثقال ، مظنه و ... ) ، محاسبه قیمت تمام شده نهایی یک قطعه و خیلی از مباحث کاربردی دیگر می باشد . 
هدف اصلی این دوره آموزش یادگیری بیزینس و آداب رفتاری تجارت طلا و جواهر و زیورآلات به هنرجویان و فراگیران عزیز می باشد .
فروشندگی طلا و جواهر ترفندها و ریزه‌کاری‌های بسیاری دارد و شما باید دانش و آگاهی خود را در آن افزایش دهید تا بتوانید در آن موفق شوید .
همچنین شما در این دوره ها با اصطلاحات طلافروش ها (زرگرها) ، معرفی فلزات گرانبها و شناخت آلیاژهای آنها  (طلا ، پلاتین ، نقره) ، نکات رعایت ایمنی گالری طلا و جواهر ، روش تشخیص طلا  ، محک زدن طلا و عیار سنجی آن نیز آشنا می شوید . 

مخاطبان دوره روانشناسی فروش طلا

مخاطب این دوره همه ی علاقه مندان به ورود به بازار کسب و کار طلا و جواهر هستند . 
دوره روانشناسی فروش طلا برای کسانی که می خواهند با آگاهی کامل و دانش بیشتری قدم در بازار صنف طلا و جواهر بگذارند و به راحتی بر مشکلات غلبه کنند و با تجربه کافی وارد این بازار شوند بسیار مناسب است .
نکاتی که در دوره روانشناسی فروش طلا به آن پرداخته می شود شاید در هیچ مرجع و کتابی با این ظرافت به آن پرداخته نشده باشد و یادگیری این مطالب نیازمند سال ها کار کردن و کسب تجربه است .
هیچ طلافروشی از بدو تولد طلافروش به دنیا نمی‌آید ، بلکه در طی سال‌ها با آموزش و کسب تجربه ، قدرت فروشندگی‌اش بالا می رود .

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد