مجموعه بزرگ آموزشی طلافنون ایران

مبتکر و پیشرو در صنعت آموزش طراحی و ساخت طلاو جواهرسازی کشور با 10 شعبه در سراسر کشور

چرا طلافنون؟

آموزشگاه طلافنون ایران آموزش طلا و جواهر سازی در ایران و خاورمیانه از سال 1355 فعالیت در زمینه آموزش طراحی و ساخت طلا و جواهر در تهران آغاز نموده و تا به امروز بیش از ده‌ها هنرجو تحت آموزش این مجموعه در صنعت طلا و جواهر کشور مشغول به کار شده اند. آموزشگاه طلافنون ایران به‌عنوان مجهزترین و مدرنترین کارگاه آموزشی در مرکز و جنوب ایران و حوزه خلیج فارس مطابق با استانداردهای روز دنیا با هدف کشف و پرورش استعدادهای علاقه‌مندان این هنر شروع به کار نمود و در راستای مهیا نمودن بستر امن و پرنشاط جهت اشتغال زایی و برندسازی شما هنرمندان در صنعت طلا و جواهر کشور فعالیت دارد.

دوره‌ها و خدمات آموزشی طلافنون

مقالات و اخبار

روش های عمده استخراج طلا
روش های عمده استخراج طلا

بطور كلي استخراج انواع سنگ معدن طلا به دور روش عمومي روباز و زيرزميني انجام مي‌‌پذيرد. استخراج سنگ معدن از معادن روباز به مراتب سهل‌تر و با سرمايه‌گذاري و هزينه‌هاي عملياتي كمتري قابل انجام مي‌باشد. در حال حاضر حدود 65 درصد استخراج سنگهاي طلادار در آمريكا از معادن روباز و 35 درصد از معادن زيرزميني صورت مي‌گيرد.

اعلام اسامی بورسیه شدگان آموزشگاه طلا و جواهرسازی طلافنون
اعلام اسامی بورسیه شدگان آموزشگاه طلا و جواهرسازی طلافنون

اعلام اسامی بورسیه شدگان آموزشگاه طلا و جواهرسازی طلافنون اینک مجموعه بزرگ طلافنون ایران یک قدم فراتر رفته برای کشف و کمک به شکوفایی برترین استعدادهای طلا و جواهرسازی کشور بدین منظور برای علاقمندان واجد شرایط بورسیه ای در نظر گرفته شده است.

بازدید رئیس منطقه غرب آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌ دستی از آموزشگاه طلا فنون
بازدید رئیس منطقه غرب آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع‌ دستی از آموزشگاه طلا فنون

خانم غاده هیجاوی رئیس منطقه غرب آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع ‌دستی به همراه احمد الفارسی ارزیاب این شورا و با همراهی دکتر کوشکی،از آموزشگاه طلا فنون شیراز بازدید کردند .