هدیه طلافنون به مردم خوب سرزمینمان - کلیک کنید
۰۲۱۲۲۲۳۹۱۰۸
منوی سایت

طلاسازی مقدماتی

طلاسازی مقدماتی ( دوره تعمیرات و فروشندگی طلا ) 


طلاسازی یکی از رشته های هنری پر طرفدار و جذاب در سراسر جهان است و یک تخصص حرفه ای پر درآمد به حساب می آید .
امروزه دیگر مانند گذشته طلاسازی مختص به قشر خاص و مرفه جامعه نیست و هر کسی می تواند دوره های آموزش طلا سازی را بگذارند و برای خود یک کارگاه طلاسازی راه اندازی کند .
ثبت نام در این دوره ها نیاز به داشتن پیش زمینه ی خاصی ندارد و تمام آموزش ها در این دوره از پایه و صفر می باشد . همچنین در این دوره ها سن و سال هنرجو مهم نیست و فقط ذوق هنری و علاقه ی او مهم است .

امروزه طلاسازی یکی از شغل های با درآمد خوب به شمار می رود که با داشتن علاقه و گذراندن دوره های مربوط به آن می توانید یک کارگاه طلاسازی برای خود راه اندازی کنید . 

طلا سازی هنری است که فرصت بروز خلاقیت و ابتکار را به فرد می دهد و در صورتی که علاقه و ذوق هنری فرد برای یادگیری مهارت وجود داشته باشد، می تواند بدین وسیله ساخته های ذهنی خود را تبدیل به واقعیت نماید.

از جمله مزایای طلاسازی اینست که روش انجام کار آن در تمام دنیا یکسان است و در صورتی که فرد مهارت های طلاسازی خود را گسترش دهد، دانش و اطلاعات خود را در زمینه طلا ، جواهرات، انواع ابزارها و نحوه کار با آن ها افزایش دهد، می تواند صاحب یک رزومه قوی در این زمینه باشد و در هر کشوری به کسب و کار خود بپردازد.

برای شروع باید ابتدا دوره های مقدماتی طلاسازی را بگذرانید . هنرجویان آموزشگاه طلاسازی طلافنون در دوره ی مقدماتی طلاسازی 10 مدل کار مانند انگشتر ، گوشواره ، گردنبند را که در هر جلسه یک کار ساخته و به تمام می رسد را آموزش می بینند .  
در این دوره با تمام تکنیک های پایه و مادر مانند سوهان کاری ، اره کاری طلا و نقره ، جوشکاری ، ذوب کردن طلا و نورد ، تکنیک های پرداخت و تمیز کاری ، کاس سازی ، آشنایی با ابزار و ...  آشنا می شوند .در پایان هنرجویان با ابزارهای پرکاربرد طلا و جواهر سازی آشنا می شوند و نحوه ی صحیح استفاده از آن ها را آموزش می بینند .
همچنین آموزشگاه طلافنون در نمایشگاه هایی که برگزار می کند این فرصت را به هنرجویان خود می دهد تا دست ساخته های خود را در معرض نمایش و فروش قرار دهند .
در دوره ی طلاسازی مقدماتی هنرجویان تمام روش های تعمیرات طلا و نقره را آموزش می بینند .
متریال آموزشی دوره مقدماتی نقره می باشد .
در انتهای دوره هنرجویان به اختیار خود کار با طلا را هم می توانند آموزش ببینید .
همچنین در پایان آموزش و دوره می توانید ابزار طلاسازی را از آموزشگاه طلافنون تهیه نمایید .
دوره مقدماتی طلاسازی تقریبا 15 تا 20 جلسه 4 ساعته طول می کشد این میزان بسته به سرعت یاد گیری خود هنرجو دارد .
در تمام شعب آموزشگاه طلاسازی طلافنون روش تدریس و چارت آموزشی یکسان است .
بعد از دوره مدرک معتبر به دو زبان فارسی و انگلیسی  به هنرجو اعطا می شود .
این دوره در تمام شعب ساخت طلافنون آموزش داده می شود .
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شعبه ی مرکزی آموزشگاه طلاسازی طلافنون تماس بگیرید .


محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد