مجموعه طلافنون شیراز که زیر مجموعه گروه آموزشی طلافنون ایران می باشد و در سال 1395 بعنوان اولین مرکز آموزش آکادمیک طلاوجواهرسازی در استان فارس و شهر شیراز افتتاح گردید و امروز با گذشت کمتر از 5 سال از فعالیت شعبه شیراز بعنوان واحد پایلوت و بین الملل آموزش طلا سازی و جواهرسازی مشغول به فعالیت می باشد همچنین طلافنون شیراز طی ارزیابی ریاست محترم شورای جهانی صنایع دستی و ناظران یونسکو در سال 1398 بعنوان یکی از استانداردترین کارگاه های آموزشی در دنیا ارزیابی گردید و همچنین بعنوان آموزشگاه برتر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در استان فارس شناخته شده است.

مجموعه طلافنون شیراز با زیربنای 1000 مترمربع و کارگاه های متعدد یکی از بزرگترین و مجهزترین مراکز در قاره آسیا می باشد که سالیانه میزبان بیش از 2000 هنرجو در رشته های طلاوجواهرسازی از شهرها و استان های جنوبی کشور و حتی کشورهای حوزه ی خلیج فارس می باشد.

تیم آموزشی طلافنون شیراز متشکل از بیش از 25 نفر از اساتید متخصص و خبره می باشد که هنرجویان گرامی می توانند از تجربیات و آموزش های اصولی آنان در 15 رشته تخصصی طلاوجواهرسازی همچنین دوره های برندینگ و مارکتیگ بهرهمند شوند.

یکی از رسالت های مهم ما در طلافنون ایران حمایت از فارغ التحصیلان این رشته جهت تاسیس برند خودشان و ورود آنان به این صنعت زیبا می باشد که سالیانه شاهد تاسیس برندهای جدید در زمینه تولید و فروش از هنرآموختگان مجموعه می باشیم.

در سال 1399 قرارداد همکاری با دانشگاه شیراز واحد بین الملل بصورت انحصاری عقد گردید که هنرجویان گرامی می توانند در پایان دوره بعد از موفقیت در آزمون گواهی نامه معتبر و بین المللی از دانشگاه شیراز دریافت نمایند , همچنین کلیه کلاس های دپارتمان طراحی شعبه شیراز در دانشگاه شیراز برگزار می گردد.


برای اطلاعات بیشتر روی دوره مورد نظر کلیک کنیدبخشی از افتخارات طلافنون ایران شعبه شیراز :

  • مجری برگزاری اولین مسابقات ملی مهارت و آزاد طلاسازی بصورت کشوری با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس – سال1397
  • طراح پروژه عملی مسابقات آزاد مهارت در رشته طلاسازی در مرحله استانی. 
  • طراح پروژه عملی مسابقات آزاد مهارت در رشته طلاسازی در مرحله کشوری. 
  • عضو هیئت داوری مسابقات آزاد طلاسازی کشوری.
  • برگزاری همایش بزرگ اصول فروشندگی طلاوجواهر با حضور صاحبین برندهای مطرح کشور در اتاق بازرگانی شیراز.
  • شرکت در نمایشگاه بین المللی طلاوجواهر شیراز بعنوان بزرگترین غرفه نمایشگاه  با حضور بیش از 120 برند از هنرآموختگان -شهریور سال1398
  • شرکت در نمایشگاه بین المللی طلاوجواهر شیراز بعنوان بزرگترین غرفه نمایشگاه  با حضور بیش از 120 برند از هنرآموختگان -سال 1400
  • کسب عنوان آموزشگاه برتر استان فارس
  • عقد تفاهم نامه انحصاری با دانشگاه شیراز
  • کسب عنوان استانداردترین کارگاه آموزشی طلاسازی از یونسکو و شورای جهانی صنایع دستی

اطلاعات تماس


آدرس: شيراز خيابان قصردشت بالاتر از عفيف آباد نبش كوچه ٣٦


نیاز به مشاوره دارید؟ x

تهران ،فرشته، خیابان آقابزرگی، خیابان استانبول، کوچه عروس، بن بست پامچال، پلاک ۴

اینستاگرام طلافنون