کلاس انلاین طراحی با نرم افزار ماتریکس گروه نهم
کلاس آنلاین طراحی با نرم افزار ماتریکس گروه هشتم
دوره آنلاین کارموزی طراحی با نرم افزار ماتریکس شعبه اقدسیه

مجموعه بزرگ آموزشی طلافنون ایران

مبتکر و پیشرو در صنعت آموزش طراحی و ساخت طلاو جواهرسازی کشور با 11 شعبه در سراسر کشور و بیش از ۴۴ سال سابقه فعالیت

تمامی دوره های مربوط به رشته طلا و جواهر در مجموعه طلافنون برگزار میشود.

 برای ثبت نام در آموزشگاه طلافنون کافیست با یکی از شعب طلافنون تماس حاصل کنید تا مشاوران طلافنون راهنمایی لازم را به شما ارائه دهند( لینک صفحه اطلاعات شعب )
در صورت تمایل میتوانید به شعب طلافنون نیز مراجعه کرده و لازم به ذکر است همراه داشتن مدارک خاصی نیاز نیست.

ساعت کاری در شعب مختلف بین ساعت 10 تا 2 بعد ازظهر 
و 14:30 تا 18:30 میباشد 

برای اطلاع از ساعت کاری هر شعبه با  شماره  02122201726 تماس بگیرید . 

علاقمندان برای همکاری و یا اخذ شعبه از مجموعه طلافنون میتوانند رزومه کاری خود را به شماره  09122011999 آقای بهزاد محمد زاده  واتس‌اپ کنند و با ایشان تماس بگیرید .

آموزشگاه طلافنون ایران همیشه بر آن بوده که هنرجویان طلافنون در پایان دوره صرفا به عنوان یک هنرجو شناخته نشود و بعد از گذراندن این دوره ها بتواند با برند خود وارد بازار کار شود . آموزشگاه طلافنون در طول فعالیت خود هر ساله در چندین نمایشگاه، خیریه، ایونت و جشنواره با هدف حمایت از برند هنرجویان خود شرکت و یا برگزار میکند. بدین ترتیب هنرجویان طلافنون در این مراسم ها میتوانند برند خود را به صنعت طلا و جواهر معرفی کنند. در ادامه مسیر این هنرجویان برای ورود به بازار کار حمایت تمام و کمال آموزشگاه طلافنون را در تمام مراحل کاری خود به همراه دارد.

خیر ، هیچگونه تفاوتی از بابت چارت درسی و نحوه ی تدریس بین شعب طلافنون وجود ندارد. و تنها از لحاظ موقعیت مکانی تفاوت وجود دارد بنا براین شما میتوانید برای دسترسی هرچه راحت تر نزدیک ترین شعبه به خود را انتخاب کنید .

برای شناخت و راهنمایی در خصوص ابزار مورد نیاز هر دوره می توانید به منو ابزار مراجعه کنید و  توضیحات تکمیلی را در این منو مطالعه فرمایید . برای مطالعه مقاله ی ابزار طلا و جواهر سازی کلیک کنید .

برای شروع طلاسازی ، میتوانید با دوره مقدماتی طلاسازی شروع کنید، در این دوره با تمام تکنیک های اصلی و مدل های مادر در طلاسازی آشنا میشوید. در این دوره علاوه بر این موارد با تکنیک های تعمیرات طلا و جواهر هم آشنا میشوید  .

بله، در ابتدا شما باید تکنیک های طلاسازی را آموزش ببینید تا بتوانید هر مدل به اصطلاح ژورنالی را درست کنید و در ادامه دوره های آموزشی خود با گذراندن دوره جواهرسازی تمام تکنیک های ساخته پایه جواهر را نیز در دوره جواهرسازی آموزش ببینید .

شما میتواید با مراجعه به لینک زیر اطلاعات کاملی در مورد دوره وکس به دست آورید . مقاله موم کاری در طلا سازی

شما میتوانید با مراجعه به لینک زیر اطلاعات کاملی در مورد دوره مخراجکاری به دست آورید . مقااله مخراج کاری