شركت ژاپني Aida chemical Industries در سال 1990 Art Clay را به جامعه هنري معرفي كرد و مورد توجه وسيع قرار گرفت. آرت كلي طلا و نقره بصورت خمير و مايع به آساني در دستان شما شكل می گیرد و پس از پختن روي شعله و يا اجاق گاز و يا كوره برقي كوچك تبديل به قطعه اي با خلوص 9/99 درصد طلا و يا نقره مي گردد.

خمير نقره و طلاي آرت كلي موادي جديد است كه به اشكال خمير ، گل و سنگ در دستان فرد شكل مي گيرد و پس از خشك شدن و اجراي جزئيات در كوره برقي كوچك و در خيلي از موارد حتي روي اجاق گاز منزل قابل پخت است.

آموزش آرت کلی بسیار سریع و آسان است و پس از فراگیری مي توانید با خمیر طلا جواهراتي با طرح و نشان خودتان را بسازید. در صورتی که می خواهید خلاقیتتان را توسعه دهید و با استفاده از ایده های نو ، طرح های جدید ایجاد نمایید ، فراگیری آرت کلی را در برنامه خود بگنجانید.

آموزشگاه طلافنون ، علاوه بر آموزش طلا سازی ، آموزش ساخت طلا و جواهر با خمیر طلا را ارائه می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شعب آموزشگاه در تماس باشید.

مواد اصلی کلی عبارتست از ریز ذرات طلا که با یک ماده پیوند دهنده طبیعی و آب جهت ساخت انواع طلا و جواهرات به کار می رود.  این خمیر با دست یا قالب به راحتی شکل می گیرد. 


نیاز به مشاوره دارید؟ x

تهران ،فرشته، خیابان آقابزرگی، خیابان استانبول، کوچه عروس، بن بست پامچال، پلاک ۴

اینستاگرام طلافنون