در حال حاضر هنوز شعبه بابل آموزشگاه طلافنون راه اندازی نشده است. نزدیک ترین شعبه به بابل، شعبه شهر آمل می باشد. جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09023454882 تماس حاصل فرمایید. آدرس شعبه آمل: آمل,خیابان هراز,آفتاب ۴۴،نبش چهارراه،پلاک ۳۰

طلاسازی یکی از رشته های پرطرفدار و محبوب است که بواسطه فراگیری آن می توانید طرح ها و ایده های ذهنی خود را ترسیم و سپس خلق نمایید. بر این اساس شما می توانید طرح ابتدایی را تا مرحله پایانی مطابق میل خودتان بسازید. ورود به این رشته هنری جذاب، آینده ای پر درآمد را برایتان به ارمغان می آورد. آموزشگاه طلافنون با برگزاری دوره های آموزش طلا سازی که از چندین کارگاه و ورکشاپ تشکیل شده، این فرصت را ایجاد نموده تا با شرکت در این دوره ها و گذراندن یک یا چند دوره بتوانید به سرعت وارد بازار کار شوید. از جمله مشخصه های شرکت در این دوره ها صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد. 

ابزار و لوازم مورد نیاز برای طلاسازی

ابزار طلاسازی - طلافنون

دم باریک، دم مفتول، دم پهن، کمان اره، تیغ اره، تخته نسوز، فندک جوشکاری، گاز فندک، پنس، چفت گیره، فرچه نت، سواله جم کن، قیچی، پوست زبر و نرم، سوهان نیم گرد، سوهانچه کیفی، سر مته سرگرد، عینک محافظ، کیف ابزار، سر مته دریلی، پیش بند، تخته پیش کار، گبره مشته، پایه چفت گیره، تخته نسوز توری، نقره، صفحه مسی، صفحه برنجی، ورقه طلا، انواع سنگهای تزئینی.

نرم افزارهای طراحی طلا و جواهرات

نرم افزار ماتریکس

نرم افزار ماتریکس یکی از بهترین ابزارها است که به دلیل داشتن انواع مدل های پیش فرض زیبا و جذاب، امکان کنترل مراحل طراحی و ایجاد انواع اشکال و طرح ها را فراهم نموده است. هم چنین این نرم افزار ویژگی پیش نمایش طرح نهایی و تبدیل طرح به حالت سه بعدی را داراست. 

نرم افزار Z brush

نرم افزار زیبراش امکان طراحی و خلاقیت بسیاری را فراهم نموده است. به این نحو که می توان بوسیله این ابزار طرح های دقیق تر و با جزئیات بیشتری را ترسیم نمود. زیبراش برای برای طراحی مدل های سه بعدی با کیفیت بالاست.

نرم افزار راینو گلد Rhino Gold

نرم افزار راینوگلد ابزاری قدرتمند و محبوب برای طراحی سه بعدی طلا و جواهرات است. این نرم افزار شامل مجموعه بزرگی از سنگ های قیمتی است که اضافه کردن سنگ را به جواهر آسان و سریع نماید.

برگزاری دوره های طلاسازی آموزشگاه طلافنون در بابل

برگذاری دوره های طلاسازی در بابل- طلافنون

هنرجو همزمان با گذراندن دوره ها، کسب مهارت می نماید. فراگیری تکنیک ها و آموزش ها به صورت پایه ای و بسیار کاربردی می باشد. این فرصت برای افراد ایجاد می شود تا پس از آموزش، طرح های ابداعی خود را خلق نمایند و به مشتریان خود ارائه نمایند. 

دوره های طلاسازی از کارگاه های مختلفی تشکیل می شود که در ادامه به آن ها می پردازیم. آموزشگاه طلاسازی طلافنون با داشتن 10 شعبه در سراسر ایران فعال ترین برند در حوزه طلا و جواهرات است که بواسطه بهره مندی از اساتید مجرب ، بهترین و حرفه ای ترین آموزش ها را به هنرجویان گرامی ارائه می دهد.

کارگاه های طلاسازی آموزشگاه طلافنون در بابل

آموزش طراحی دستی طلا و جواهرات با مداد در شهر بابل

از جمله جداب ترین و پرکاربردترین رشته های طلاسازی، آموزش طراحی دستی با مداد است. در این روش ابتدا طرح ها و ایده های ذهنی بر روی کاغذ ترسیم می شود و پس از طی شدن مراحل پولیش و پرداخت کاری، ساخت زیورآلات مد نظر آغاز می شود. 

آموزش مخراج کاری طلا و جواهر در شهر بابل

یکی از مراحل مهم در فرآیند ساخت طلا و جواهرات، مخراج کاری است که به دقت بسیاری نیاز دارد. نحوه سوار کردن سنگ ها بر روی پایه طلا و یا جواهر به طوری که به سنگ و پایه آسیبی وارد نشود را مخراج کاری می نامند. آموزش مخراج کاری کاربرد فراوانی در صنعت طلا و جواهرسازی دارد. 

آموزش مینا کاری و قلم زنی در شهر بابل

در هنر مینا کاری با استفاده از قلم، طرح های زیبایی را بر روی ظروف مسی و زیورآلات نقره و طلا ایجاد می نمایند. مراحل میناکاری باید با دقت و اصول پیش رود تا بتواند تاثیر گذار باشد. با آموزش مینا کاری روی طلا و نقره می توان طرح های زیبایی ایجاد و آن ها را تبدیل به یک اثر هنری نمود.

آموزش قلم زنی طلا به تزیین و نقش اندازی بر روی طلا و جواهرات اشاره دارد. در واقع قلم زنی و حکاکی بر روی طلا و جواهرات، باعث خاص تر شدن این فلزات می گردد. 

آموزش گوهرشناسی در شهر بابل

آموزش گوهرشناسی در راستای شناخت انواع سنگ های قیمتی و گوهرهای رنگی می باشد که با پیشرفت علم و تکنواوژی تبدیل به یک ضرورت در طلا و جواهرسازی شده است. 

دوره گوهرشناسی انواع سنگ های قیمتی از دستاوردهای جدید بشری است که سبب شناسایی گوهرها ، درجه و رتبه بندی و ارزش گذاری سنگ ها می گردد. 

بازار کار طلا و جواهر سازی

بازار کسب و کار طلا و جواهر سازی بسیار پر رقابت و پررونق است. از این رو آموزش جواهر سازی یک گام مهم برای حرکت به سمت موفقیت در این رشته می باشد. پیش از ورود به بازار این شغل، لازم است به کسب مهارت در این رشته بپردازید. 

جواهرات جذابیت بسیار زیادی دارد اما آگاهی از نحوه حرکت به سمت موفقیت، راه گشاست و از اهمیت بسیاری برخوردار است. 

سخن پایانی

آموزشگاه طلا سازی طلا فنون در بابل دوره هایی مانند آموزش مخراج کاری ، آموزش موم کاری (wax) ، آموزش مینا کاری ، ملیله سازی ، نقره سازی ، فروشندگی طلا و جواهر ، آموزش گوهر‌شناسی ، آبکاری طلا ، آموزش قلم زنی طلا ، آموزش طراحی دستی و کلاسیک طلا و جواهر ، آموزش نرم افزار Matrix  ، آموزش نرم افزار Z brush  ،  گوهر تراشی  ، آموزش ریخته ‌گری صنعتی و... برگزار می کند .


نیاز به مشاوره دارید؟ x

تهران ،فرشته، خیابان آقابزرگی، خیابان استانبول، کوچه عروس، بن بست پامچال، پلاک ۴

اینستاگرام طلافنون